Ghidul Serviciilor
Aphrodita's Heaven
inapoi la firma 937 vizite
Poza Angajari

Daca esti frumoasa, libera si plina de viata, vino si alatura-te echipei noastre. Aici, intr-un mediu de lucru placut si relaxant tu vei fi intotdeauna apreciata. In plus, ai ocazia sa cunosti oameni fascinanti, alaturi de care vei descoperi o noua viata. In plus, vei castiga o multime de bani.

Daca:

-esti majora (peste 18 ani)

-ai aspect fizic placut

-esti fire comunicativa

-vrei sa muncesti si sa castigi multi bani

-cunosti o limba straina, desi nu este obligatoriu

-esti punctuala si stii sa iti respecti clientii si colegele

-ai o oarecare experienta in masaj, desi nu este obligatoriu

Atunci aceasta este carieta ta.

Pentru toate acestea noi iti oferim:

-un numar mare de clienti importanti

-sansa perfectionarii prin cursuri de masaj si diploma gratuira autorizata de Ministerul Muncii si Educatiei

-un program flexibil, pe care poti sa ti-l faci cum vrei tu

-cazare gratuita, daca este cazul

-bani in plus daca esti o maseuza activa

-un mediu de lucru sigur

-discretie totala

-seriozitate si profesionalism

Nu esti inca sigur ca ti se potriveste? Uite ce responsabilitati o sa ai:

-sa iti respecti clientii, colegele si regumalentul intern

-sa efectuezi masaje de calitate

-sa te prezinti la cursurile de masaj gratuite

-sa te prezinti la programul stabilit impreuna

Suna bine, nu? Atunci nu mai astepta, contacteaza-ne la numarul de telefon 0731.885.075 sau 0784.800.166 pentru a discuta mai pe larg.

Te asteptam!

Mobil   |   Web   |   Anuntul Telefonic